Thoughts

To si snad dělají legraci ne?!

16. května 2015 v 17:58 | M.
Toto je první článek o hokeji, který tu píši. Vím, že mnoho z Vás hokej tolik nežere jako já, ale já už se z toho prostě musím vykecat...
Na dnešní zápas jsem se moc těšila.. Sice jsem se měla učit na zkoušky, ale moc to nešlo, jak jsem se těšila. A můžu Vám říct, že to jak to dneska ti rozhodní do*rali, tak je mě z toho fakt blbě.

Co to sakra mělo znamenat?!

Takovéhle velká chyba rozhodčích????? To by se snad stávat nemělo, ne? Ten neuznaný gól ty naše hráče jasně zlomil a už to prostě nedokázali dorovnat.. Jsem si jistá, že kdyby se ten gól uznal tak by ta třetí třetina vypadala úplně jinak...
Naprosto nechápu proč jsou pravidla hokeje tak zpátečnické. V dnešní době, kdy kamery pokrývají téměř každý centimetr hrací plochy, by se snad ty kamery mohly více používat při posuzování zákroků a gólů, ne? Proč prostě ti nahoře nezmění už ta pravidla? Fakt to nechápu. Ten dnešní neuznaný gól byl jasnou ukázkou toho, že by se ten videorozhodčí měl používat častěji.


A nejde jen o ten dnešní zápas. Ale jestli jste viděli zápas Finska s Ruskem, tak tam byl nesmyslně vyloučen jeden Fin za faul, který neudělal, až do konce zápasu. Taky naprosto zbytečné a nepochopitelné posouzení rozhodčích. Já chápu, že jsou to jen lidi, ale právě proto nechápu, proč nejsou více povolovány ty kamery... No toto je prostě nekonečná diskuse.

Ten dnešní zápas mě strašně mrzí, ale už se s tím nedá nic dělat. Zítra budeme hrát o bronz, tak snad to výjde aspoň zítra :) Musíme pořádně fandit!

Teď bych se měla jít učit, ale nevím jestli to po takomvéto rozrušení zvládnu..
Aspoň mi napište, jaké pocity z toho dnešního hokeje maté Vy.

Citáty - Paolo Coelho

13. května 2015 v 22:05 | M.
Paolo Coelho je jeden z mích nejoblíbenějších spisovatelů. Jeho knihy jsou plné inspiračních myšlenek o životě, lásce, osudu atd. Kolikrát se mi stalo, že už jsem byla pořádně vyfluslá za nějakou dobu (den, týden, měsíc) kdy jsem toho měla až nad hlavu.. Znáte to..občas se ty problémy naskládají - škola, rodina, vztahy atd. A tak mi občas někdy hodně pomůže si jen přečíst pár těchto citátu a hned vše vidím jinak - optimističtěji.
Některé citáty jsou velmi hluboké a kolikrát se člověk začne zamýšlet nad různými věcmi, které do té doby vůbec neřešil. Naprosto tohoto Pana Spisovatele obdivuju. Jeho myšlenky, jeho knihy...

Keep smiling! :-)

19. dubna 2015 v 16:16 | M.
Včera bylo opět škaredé počasí a tak na mě přišla špatná nálada. Tak ještě štěstí, že už dneska svítí sluníčko, jinak bych dnes místo pozitivního článku psala depresivní... Dlouho jsem dnes přemýšlela o čem psát. Až pak jsem si všimla téma tohoto týdne a rozhodla se napsat menší motivační a pozitivní článek. Jedná se o souhrn citátů a příšloví, které se mi líbí a které Vás snad nakopnou se více smát.
 
 

Reklama