Inspirations

Nails 0.3 Galaxy

3. května 2015 v 13:18 | M.
Na internetu jsem našla pár inspirací na nehty a první z nich už jsem vyzkoušela. Jde o lakování ve stylu vesmíru.. Přijde mi to hezké a zajímavé. I když ze začátku jsem měla docela obavy, jestli to nebude moc těžké, ale nebylo a myslím si, že výsledný efekt je uspokojující :)
Omlouvám se za kvalitu, ale holt foťák na mobilu není zrvona dvakrát kvalitní... Ve skutečnosti nehty vypadají mnohem líp :)

Nails 0.2

12. dubna 2015 v 17:59 | M.
Dnes je neděle, to znamená, den kdy se dělají taháky... :D Takže jsem dělala více méně jen věci do školy, nebo odpočívala a načerpávala sílu na další týden. No a krom toho jsem si udělala chvilku na manikúru a tady je výsledek...
Tentokrát jsem sáhla po světlejších odstínech. Použila jsem laky od Miss Sporty a podkladový lak od Sally Hansen.
Nejprve jsem dala podkladový průhledný lak Sally Hansen, na něj jsem natřela 2 tenčí vrstvy světle růžového laku MS (pokud chcete sytou barvu, tak musíte natřít alespoň dvě vrstvy), na to jsem dala růžový třpytkový lak od MS. Ten je velmi hezký, ale nejlépe vynikne na nějakém světlém podkladu, proto jsem pod něj dala světle růžový lak. Jediné co mě na tom třpytkovém laku vadí je to, že se špatně odlakovává, takže kolikrát je nejlepší ho nechat déle na nehtech, dokud se nezačne sám odlupovat. A jako poslední vrstvu jsem použila znovu průhledný lak od Sally Hansen.

Nails 0.1

5. dubna 2015 v 16:39 | M.
Počasí poslední dobou takové pochmurné... občas vysvitne slunko. Takže moje dnešní volba byla celkem jasná.
 
 

Reklama