Diary

Thank you! ♥

14. května 2015 v 17:39 | M.
Dnes můj blog překročil 1000 návštěvníků! Mockrát Vám děkuji, že navštěvujete můj blog a komentujete články. Moc ráda si čtu Vaše komentáře a názory k těm mím plkům a nejvíc mě potěší, když vidím, že se na můj blog vracíte. Blog mám zhruba měsíc a půl a je pěkné vidět, že už ho navštívilo tolik lidí. Takže ještě jednou MOCKRÁT DĚKUJU :).


Takovéto pozitivní věci člověka nakopnou a zpříjemní mu den. Proto jsem také dnes místo učení vysedávala u blogu :D Jak jste si mohli všimnout, tak má blog nový vzhled. Co na něj říkate? Mě se moc líbí. Ten starý už jsem měla docela okoukaný, tak jsem k té dnešní příležitosti udělala nový. V záhlaví můžete vidět moje cover příjmení Tähti, což není nic zvláštního. Je to finské slovíčko, které znamená hvězda :)

Hard week...

9. května 2015 v 11:18 | M.
Ahojte! Omlouvám se, že píši skoro až po týdnu, ale tento týden jsem měla opravdu dost náročný... Dnes jsem se vzbudila a už sem měla aspoň trochu energie na blog :)

Příští týden máme konec semestru a tak píšem různé zápočty a doděláváme různé úkoly a tak. No zkrátka, je to v té škole teď docela náročné. Ve dvou předmětech mám trochu problémy, takže teď musím opravdu máknout, abych je nemusela opakovat v příštím roce, protože to už mě čekají i státnice a nevím, nevím, jak bych to zvládala.
Také co se týče praxe se teď objevily nějaké komplikace.. Snad se to brzo vyřeší a bude to OK, jinak už by mě asi fakt jeblo.
Takže celý tento můj týden se odvíjel asi takhle: přítel-hokej-škola-škola-práce-škola-přítel-škola-hokej-přítel-přítel-rodina-kamarádi-blog.

1th May → rainy day, hockey day

1. května 2015 v 15:28 | M.
Hello sweeties! :)

Jak prožíváte 1. máj lásky čas? U nás je bohužel celý den škaredě a jen prší... S přítelem jsem sice byla, ale pusu pod rozkvetlou třešní jsem nedostala (nechtěla jsem být od bláta), tak doufám, že to během víkendu ještě doženeme a že neuschnu...

Happy, jak dva grepy! :P

23. dubna 2015 v 13:49 | M.
Hi sweethearts! :)

Dnes mám velmi dobrou náladu, protože jak někteří z Vás mohou vědět, tak v některém z minulých článku jsem psala o praxi. Že si ji nemůžu sehnat a že je to celé stejně na prd. A víte co? Mám tu nejluxusnější praxi, jakou jsem si mohla jen přát!
Kamarádka mi totiž na léto dohodila brigádu na recepci v hotelu. A tak mě napadlo, že bych to mohla spojit s praxí. Tak jsem se šla zeptat na studijní, jestli by mi praxi na recepci také uznali (protože jen přece to není úplně ekonomická práce) a oni, že v tom nevidí problém, že by to šlo. Takže tam budu nastupovat od června, budu to mít samozřejmě placené (jelikož je to normální brigáda) a nemusím zbytečně smrdět v nějaké firmě... Jediné na co se netěším, bude zpráva z praxe, protože tam budu muset napsat vše co jsem dělala atd. a nevím, jestli se mi to zvládne nafouknout na 10 stránek..
Každopádně jsem moc ráda, že mi to takhle parádně vyšlo - jak super brigáda, tak i to, že nemusím řešit praxi.

Tak se zatím mějte krásně, a užívejte dnešní krásný den! :-*

Я нe говорю по-руccки.

20. dubna 2015 v 19:07 | M.
Здравствуйте!
Nebojte, nebudu psát rusky! Toto je vrchol mé ruštiny.
Ale nejprve bych se Vás chtěla zeptat, jestli se náhodou někdo neučí rusky? Já mám teď ruštinu na výšce, a teď na konci druháku máme mít i ústní zkoušku. Což je podle mě pěkná pitomost, protože 4 semestry ruštiny je pěkně málo na to abych dokázala ze sebe něcou kloudného vyloudit. Máme zadaných 12 témat z kterých si vylosujeme u zkoušky jedno a budeme o něm mluvit. Naštěstí to nejsou nějaká složitá témata (např. prázdniny, moje rodina, jídlo, státy...), ale docela by mi pomohla nějaká příprava. A tímto bych Vás chtěla poprosit jestli někdo nemáte zpracované třeba maturitní otázky z ruštiny nebo nevíte o něčem, co by mi mohlo pomoct? Moc by mi to pomohlo :)

Nákupy na Vinted

17. dubna 2015 v 17:08 | M.
Znáte to, když si chcete koupit nějakou věc, projdete všechny obchody a v žádném nic takového nenajdete? No tak já to tak mám skoro pořád... Já už raději ani účelně do obchodů nechodím, jen když se chci jen tak podívat, jestli by mi něco necrvnklo do očí, protože jinak to pro mě nemá smysl. Protože vždy když si jdu koupit nějakou cílenou věc, tak jako na potvoru ji nikde nemají.. No a proto jsem si zašla na Vinted.

Study hard =► no time

14. dubna 2015 v 18:57 | M.
Ahoj!
Dnes jsem sice ve škole nebyla, ale stejně jsem měla studijní den. Ve čtvrtek píšem docela těžký test a vůbec mě to učení nebaví.. Dneska jsem to tak lehce projížděla, ale je to děsné... Jsem zvědavá jak to zvládnu, protože máme jeden řádný a jeden opravný pokus a já bych jich potřebovala aspoň 10!

Zítra budu ve škole pro změnu zase dlouho, takže asi ani žádný článek nepřidám. Ještě uvidím, možná něco přednastavím.
Tak se tedy zatím mějte krásně :)

[EDIT 19:58] Viděli jste dneska Ulici? :D Ten Dominik se ukázal jako pěkný hajzl!

Sooo tired...

9. dubna 2015 v 19:29 | M.
Konečně čtvrtek večer!
Středy jsou pro mě vždycky nejnáročnější, protože jsem ve škole až do 5 a mám plno blbých předmětů... Naštěstí jsem včera spala u přítele, který bydlí blíž k mojí škole. Mě to z domu trvá skoro hodinu a když jedu od něj, tak je to jen tak 20 minut. Navíc včera jsem šla po dlouhé době na 8 (jindy mi škola začíná o dost později :D), takže mi docela bodlo že jsem u něj spala a mohla si o něco dýl pospat.
Tento týden je celkově nějaký únavný... Pořád jsem nevyspaná a hlavně dnes. Včera jsem strašně dlouho nemohla usnout a ráno brzo vstávala. Nejspíš na mě přišla jarní únava. Naštěstí mám už zítra volno, tak se pořádně prospim - doufám.
Ani jsem dneska nic pořádně neudělala.. Došla jsem ze školy domů, pustila si Výměnu manželek, kterou jsem včera prošvihla, pak jsem se chvilku prospala, podívala se na Ulici a teď nevím co budu dělat.. Asi si pustím nějaký film a půjdu spát.
A co vy? Taky teď trpíte jarní únavou?

Praxe, praxe, praxe

7. dubna 2015 v 16:19 | M.
Dnes jsem byla zase shánět praxi kvůli škole. Máme se nechat v nějakém podniku zašít na 4 týdny a člověk by nevěřil, jak je těžký najít nějaký takový podnik. Už jsem se ptala asi ve 4 a všude mi odpověděli, že teď bohužel nikoho nechtějí. No tak jsem teda šla na jistotu už a zašla na Městský úřad. Sice to ještě není stoprocentně jisté, ale snad by to tam mohlo vyjít. Doufám. Protože nemám čas na to, abych furt obíhala jen firmy.. a taky bych se z toho už asi zbláznila.

Povím Vám, že to je ale opravdu na nic. Jednak s hledáním praxe a pak i s tím co tam děláte. Jsou dva hlavní druhy praxí:
1. Kde děláte ho*no
2. Kde děláte někomu ho*no

Velikonoční návštěva Buchlovic

6. dubna 2015 v 17:19 | M.
Tak jsme si dneska vyjeli s přítelem do Buchlovic na výlet. Bohužel tam dnes bylo hodně lidí a tak jsme se nedostali na prohlídku interiérů zámku, ale prošli jsme si aspoň zahradu. Sice moc počasí nebylo na procházku, ale naštěstí jsme to stihli ještě před tím než začlo sněžit :D Akorát jak jsme z tama odcházeli tak se začalo chumelit... Já už na to počasí nemám slov... Ono je snad lepší než na Vánoce. :D

Ale zpátky k tomu výletu. Tento víkend byla zrovna na zámku výstava řezaných tulipánů a ne že bych byla nějaká květinářka, ale docela jsem koukala, jaké různé druhy tam byly...

Takže jsme měli dneska spíš jen takový menší výlet kvůli tomu počasí, ale i tak to bylo fajn. Tady Vám dávám pár fotek co jsem vyfotila ↓↓↓
 
 

Reklama