Duben 2015

Barva na obočí a řasy Swiss O Par

28. dubna 2015 v 15:29 | M. |  Kosmetika
Ahoj krásky!
Dnes jsem si pro Vás připravila recenzi na barvu na obočí a řasy od značky Swiss O Par. Myslím si, že toto by mohlo zajímat mnohé z Vás, protože určitě spousta z Vás si také kreslí nebo barví obočí (kdo nemusí, tak má velké štěstí!).
Mé obočí je velmi světlé a řídké, takže si ho barvím a zároveň i trochu dokresluju tužkou. Každopádně s barvením jsem začala asi před rokem. Dřív jsem byla na barvení u kosmetičky snad jen jednou, ale jelikož nemám ráda když mi někdo cizí trhá obočí, tak už tam nechodím a trhám si ho sama.
Než jsem si ho začala barvit sama, tak jsem měla docela dost velké obavy z toho, že to pokazím, nebo že to pořádně nechytne, nebo že mi to udělá něco s obočím a tak jsem se dlouho rozhodovala, než jsem se do toho pustila.

A proto také píši tento článek, abych pro ty z Vás, které také váhají s barvením neváhaly a nebály se do toho jít :)


Favourite blogger: Jessica Stein │ tuulavintage.com

26. dubna 2015 v 14:48 | M. |  Articles
Jessica Stein je pětadvacetiletá australanka. Její blog Tuula Vintage vznikl po střední škole, kdy se vydala z rodného Sydney na několik měsíců poznávat Evropu. Jak se vrátila, tak si založila blog, aby na něj mohla dát veškeré fotografie z cest. Velice rychle se z tohoto cestovatelského blogu stal i fashion blog, když se rozhodla prodávat nejrůznější modní kousky, které zároveň nasbírala při návštěvách butiků, vintage obchodů i bleších trhů. Název jejího blogu vznikl z fisnkého slova pro vítr.

Tento blog jsem objevila teprve nedávno, ale velice mě zaujal. Tato mladá slečna už navštívila tolik zajímavých zemí (včetně ČR! Praha ji prý uchvátila), že se to ani spočítat nedá... Její články obsahují také rady ohledně cestování, kde se ubytovat, co musíte vidět atd.

Samozřejmě je tento blog plný překrásných fotografií, které Vás prostě donutí slintat nad krásou těch míst...


Spring TAG

25. dubna 2015 v 13:17 | M. |  Articles
1. Oblíbený jarní lak na nehty.
Těžko říct, který je můj jarní oblíbený lak. Ale určitě mám na jaro ráda světlé odstíny.. Většinou růžovou, nebo nějaké pastelové barvičky :)

2. Oblíbený jarní produkt na rty.
Já moc produkty na rty nepoužívám. Jediné co používám je labello a to používám celoročně.

3. Oblíbené jarní šaty.
Tak určitě nějaké s květovaným vzorem, nebo opět v pastelových barvách.

Happy, jak dva grepy! :P

23. dubna 2015 v 13:49 | M. |  Diary
Hi sweethearts! :)

Dnes mám velmi dobrou náladu, protože jak někteří z Vás mohou vědět, tak v některém z minulých článku jsem psala o praxi. Že si ji nemůžu sehnat a že je to celé stejně na prd. A víte co? Mám tu nejluxusnější praxi, jakou jsem si mohla jen přát!
Kamarádka mi totiž na léto dohodila brigádu na recepci v hotelu. A tak mě napadlo, že bych to mohla spojit s praxí. Tak jsem se šla zeptat na studijní, jestli by mi praxi na recepci také uznali (protože jen přece to není úplně ekonomická práce) a oni, že v tom nevidí problém, že by to šlo. Takže tam budu nastupovat od června, budu to mít samozřejmě placené (jelikož je to normální brigáda) a nemusím zbytečně smrdět v nějaké firmě... Jediné na co se netěším, bude zpráva z praxe, protože tam budu muset napsat vše co jsem dělala atd. a nevím, jestli se mi to zvládne nafouknout na 10 stránek..
Každopádně jsem moc ráda, že mi to takhle parádně vyšlo - jak super brigáda, tak i to, že nemusím řešit praxi.

Tak se zatím mějte krásně, a užívejte dnešní krásný den! :-*

Я нe говорю по-руccки.

20. dubna 2015 v 19:07 | M. |  Diary
Здравствуйте!
Nebojte, nebudu psát rusky! Toto je vrchol mé ruštiny.
Ale nejprve bych se Vás chtěla zeptat, jestli se náhodou někdo neučí rusky? Já mám teď ruštinu na výšce, a teď na konci druháku máme mít i ústní zkoušku. Což je podle mě pěkná pitomost, protože 4 semestry ruštiny je pěkně málo na to abych dokázala ze sebe něcou kloudného vyloudit. Máme zadaných 12 témat z kterých si vylosujeme u zkoušky jedno a budeme o něm mluvit. Naštěstí to nejsou nějaká složitá témata (např. prázdniny, moje rodina, jídlo, státy...), ale docela by mi pomohla nějaká příprava. A tímto bych Vás chtěla poprosit jestli někdo nemáte zpracované třeba maturitní otázky z ruštiny nebo nevíte o něčem, co by mi mohlo pomoct? Moc by mi to pomohlo :)

Keep smiling! :-)

19. dubna 2015 v 16:16 | M. |  Thoughts
Včera bylo opět škaredé počasí a tak na mě přišla špatná nálada. Tak ještě štěstí, že už dneska svítí sluníčko, jinak bych dnes místo pozitivního článku psala depresivní... Dlouho jsem dnes přemýšlela o čem psát. Až pak jsem si všimla téma tohoto týdne a rozhodla se napsat menší motivační a pozitivní článek. Jedná se o souhrn citátů a příšloví, které se mi líbí a které Vás snad nakopnou se více smát.

Nákupy na Vinted

17. dubna 2015 v 17:08 | M. |  Diary
Znáte to, když si chcete koupit nějakou věc, projdete všechny obchody a v žádném nic takového nenajdete? No tak já to tak mám skoro pořád... Já už raději ani účelně do obchodů nechodím, jen když se chci jen tak podívat, jestli by mi něco necrvnklo do očí, protože jinak to pro mě nemá smysl. Protože vždy když si jdu koupit nějakou cílenou věc, tak jako na potvoru ji nikde nemají.. No a proto jsem si zašla na Vinted.

Library Cafe/Bar

15. dubna 2015 v 14:16 | M. |  Articles
Máte rádi knihy? A máte rádi kávu (čaj)? Tak to Vás bude jistě zajímat tento článek!
Na internetu jsem našla pár krásných zahraničních Library barů a Library kaváren, které stojí za to je navštívit. Pro ty, co by snad nevěděli o co se jedná, tak tedy jsou to většinou knihkupectví, které kromě regálů plných knih mají i bar, židle a stoly a zároveň fungují jako kavárna. Nebo jsou to kavárny s knihovnou, kde si lidé mohou pouze knihu půjčit ke kávě a při odchodu ji zase vrátit. Velice mě tento nápad zaujal. Já osobně si myslím, že je to velmi dobrý způsob, jak spojit dva businessy. Samozřejmě to asi není nejlevnější něco takového vybudovat, ale je to fakt parádní. Kdyby bylo něco takového v mé blízkosti, tak jsem tam od rána do večera :)
Na ukázku jsem vybrala pár kaváren, které mě nejvíce okouzlily. Tyto kavárny najdete v podstatě v jakémkoli velkoměstě (včetně Prahy).

Study hard =► no time

14. dubna 2015 v 18:57 | M. |  Diary
Ahoj!
Dnes jsem sice ve škole nebyla, ale stejně jsem měla studijní den. Ve čtvrtek píšem docela těžký test a vůbec mě to učení nebaví.. Dneska jsem to tak lehce projížděla, ale je to děsné... Jsem zvědavá jak to zvládnu, protože máme jeden řádný a jeden opravný pokus a já bych jich potřebovala aspoň 10!

Zítra budu ve škole pro změnu zase dlouho, takže asi ani žádný článek nepřidám. Ještě uvidím, možná něco přednastavím.
Tak se tedy zatím mějte krásně :)

[EDIT 19:58] Viděli jste dneska Ulici? :D Ten Dominik se ukázal jako pěkný hajzl!

Jak si lakovat nehty bez přetažení?

13. dubna 2015 v 18:39 | M. |  Articles
Hodně z Vás mi psalo do komentářů, že si moc hezky lakuju nehty, že nikdy nepřetáhnu.. Ale to není pravda. Vždycky mám šílené přetahy, jen používám takové malé jednoduché kouzlo. Vezmu si odlakovač a vatovou tyčinku do uší. Tyčinku namočím v odlakovači a tou pak hezky mažu ty přetahy. Je to velmi jednoduché a hlavně kvůli tomu nemusíte kupovat žádné speciální tužky na přetahy, které se teď hodně prodávají, ale příjdou mi dost zbytečné ;)

Tak snad Vám to některým pomůže :) Já mám teď dost práce do školy, tak musím letět. Zatím se mějte krásně :-*